آبليمو يکي از مرکباتي است که از خواص بسياري برخوردار است در اين مطلب قصد بر اين است در مورد سوددهي و نحوه توليد آبليمو صنعتي پرداخته شود. 


جالب است بدانيد که کارخانه توليد آبليمو هيچ آبليموي طبيعي پيدا نمي شود و تمامي مراحلي که در ترکيبات آبليموي صنعتي به کار مي رود کاملا مواد غيرطبيعي هستند که عبارتند از: آب، اسيد، اسانس ليمو و نمک که ممکن است در استفاده طولاني مدت از اين آبليموي صنعتي آسيب جدي به سلامت مصرف کنندگان وارد شود که البته تعداد زيادي از توليد کنندگان توجهي به اين موضوع ندارند. 


اما چرا بايد کارخانجات از مواد مصنوعي و غيرطبيعي استفاده کنند؟؟!!


اين موضوع به دليل اين است که تهيه ليموي طبيعي از قيمت بالايي برخوردار است و توجيح اقتصادي براي کارخانجات توليد آبليمو ندارد و باعث مي شود قيمت نهايي محصول نيز بالا برود و با توجه به نياز مردم و سطح درآمد آنها شايد نتوانند اين محصول را تهيه کنند که صد در صد طبيعي باشد. 


جداي از اين مسئله امروزه بيشتر مردم به سلامت خود و سبد غذايي خود اهميت بيشتري مي دهند و از سبزيجات و مرکبات بيشتر استفاده ميکنند. 


محل هايي که ليموي طبيعي را به فروش مي رسانند امروزه به جايي تبديل شده است که در همان جا و در حضور مشتري اقدام به گرفتن ليموي طبيعي کرده و به مشتري ارائه ميدهند. 


اين روش که مدت زيادي نيز از آن نمي گذرد باعث شده تا افراد ديگر مانند سابق به آبليموهاي صنعتي توجهي نشان ندهند و در عوض آبليمو را به روش طبيعي تهيه کنند. 


همچنين اين روزها افراد سرمايه دار زيادي هستند که مي خواهند در اين راه سرمايه گذاري کنند و از اين راه کسب درآمد کنند. 


ضمن اينکه بايد گفته شود وزارت بهداشت در اين حوزه ها به شدت سختگيري ميکند و در مورد تغذيه و خط توليد مواد غذايي تمامي مراحل را بررسي و بازرسي قرار مي دهد ممکن است به راحتي مجوز خط توليد آبليمو را دريافت نکنيد و زمان زيادي صرف شود تا تاييديه آنها را دريافت کنيد. 


همچنين يکي از مسائل مهمي که در ابتداي امر ممکن است ميزان زيادي از سرمايه  شما را درگير کند خريد دستگاه ها و تجهيزات مي باشد که قيمت دستگاه خط توليد آبليمو يکي از موارد مهمي است که هم از قيمت بالايي برخوردار هستند و هم اينکه ممکن است نياز باشد از کشورهاي ديگر وارد شود. 


تمامي اين مسائل به صورت کاملا واقع بينانه بيان شده است تا شما بتوانيددر راهي که قصد داريد سرمايه گذاري کنيد با اصلي ترين مسائل روبه رو باشيد. 


در اين حوزه علاوه بر مشکلات ذکر شده مسئله مهم ديگري نيز وجود دارد که وجود رقباي شما در بازار است که خيلي قبل تر از شما بازار را به دست گرفته اند و کار براي سختتر خواهد شد. 


بنابراين براي دريافت اطلاعات بيشتر در مورد انواع خطوط توليدي پرسود به شرکت سارگن استون مراجعه کنيد که لينک آن در انتهاي سايت قرار داده شده است و از پرسودترين خطوط توليدي و نجوه کار هريک اطلاعات بسيار مفيدي به دست آوريد.


www.sargonstone.com


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Susan چاپ شاپرک فروش ويژه لاک پشت هاي اروپايي viidaB Lauren Joe Mary Jennifer Heather Scott